Hea ilm on loogiline jätk arengule, mille juured paiknevad enam kui 15 aastases juhtimiskogemuses nii era- kui kolmandast sektorist.

Igapäevane töö inimestega viis ühel hetkel äratundmiseni, et tavapärastest juhtimiskoolitustest ei piisa, kui soovida heita pilk käitumise taha ja küsida MIKS? Sellest äratundmisest kasvas välja otsus vaadata uuesti ülikooli poole ja õppida inimesega seonduvat veidi sügavamalt. Nii lisanduski ühel hetkel inseneri- ja majandusalasele haridusele psühholoogia, mida hiljem täiendas pereteraapia-alane õpe. Aja jooksul veel lisaks hulk täiendavaid, inimest käsitlevaid teemasid. Lahenduskeskne coaching oli selle arengu järgmine samm, mis oma mitmekülgsuses võttis kokku minu jaoks olulise lõigu juhtimise- ning akadeemilisel maastikul õpitust.  

Mõned faktid kogemustest:

Toiduanetööstus - AS Leibur, haldus- ja personalidirektor ning logistikadirektor
Autotööstus -  AS Baltic Components / AS Bladhs Eesti, arendusjuht, juhatuse liige
Meditsiinitööstus - AS Inmedic, tegevjuht ja  juhatuse liige
MTÜ JCI Estonia / JCI Tallinn, juhatuse liige
 JCI Heategevusfond, juhatuse liige
Mõttetalgu seltsing „Talgujad“

Koolituskogemus alates aastast 2000.

Kaastöö artiklites:

2011, "Target-mask shape congruence impacts the type of metacontrast masking". Scandinavian Journal of Psychology

2013, “Can common functional gene variants affect visual discrimination in metacontrast masking?” Plos One

2015, “Single 5HTR2A-1438 A/G nucleotide polymorphism affects performance in a metacontrast masking task: Implications for vulnerability testing and neuromodulation of pyramidal cells”, Neuroscience Letters.

2015, “Brain dopaminergic system related genetic variability interacts with target/mask timing in metacontrast masking”, Neuropsychologia.